Dnia 24 listopada 2023 roku zorganizowano wyjazd uczestników Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Próchnowie do Ośrodka Rehabilitacyjno-Wypoczynkowego Wielspin w Wągrowcu.

OSiW Próchnowo1 28.11.23

Celem spotkania było przeprowadzenie turnieju dwóch drużyn w znajdującej się w obiekcie kręgielni. Spotkanie przeprowadzono na dwóch torach, rywalizując grupowo w składzie po sześć osób. Każdemu rzutowi towarzyszyły duże emocje, choć nagrodą była tylko satysfakcja. Współzawodnictwu towarzyszyła miła atmosfera zabawy i rekreacji. Do aktywnego udziału w grze włączyli się także opiekunowie.

OSiW Próchnowo2 28.11.23

Aktywny wypoczynek jest bardzo chętnie podejmowany przez uczestników i za każdym razem cieszy się dużą aprobatą ze strony młodzieży. Dwie godziny na torze szybko minęły, a wszyscy zadowoleni wrócili z wycieczki i już nie mogą doczekać się następnego wyjazdu.

Tekst i zdjęcia: Janina Trybulska, Bogusz Hasiński

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.