Po zakończeniu szkolnych zmagań o jak najlepsze wyniki w nauce młodzież z Hufca Pracy w Kole wraz z kadrą wybrała się na wycieczkę do Łodzi. Ich przygoda rozpoczęła się od obejrzenia na dużym ekranie filmu Stevena Caple Jr. pod tytułem: "Transformers Przebudzenie Bestii".

Film opowiadał o odwiecznie toczącej się wojnie autobotów, a rozgrywająca się akcja była powodem do uśmiechów i wzruszeń. Szczególnie poruszającym okazał się dla młodych ludzi wątek braterskiej miłości i opieki, który odnosił się do życia wielu z nich. Następnie uczestnicy wyruszyli w pieszą podróż wzdłuż ulicy Piotrkowskiej. Podczas wędrówki zapoznali się z wieloma jej atrakcjami. Mogli podziwiać stare kamienice, Ogrody Geyera, Pomnik Misia Uszatka, Aleję Gwiazd oraz grupę rzeźb ulokowanych na ławkach, co zwróciło ich szczególną uwagę. Kończąc swoją podróż, zagościli w restauracji, gdzie zjedli wybrany przez siebie posiłek.

Po wymianie wrażeń odnośnie wycieczki wyruszyli w kierunku autokaru, po czym wyruszyli w drogę powrotną. Wyjazd był dobrą okazją integracji i zacieśniania więzi koleżeńskich oraz pogłębiania relacji rówieśniczych.

20.06 Koło 1Tekst: Ewa Iwańska
Zdjęcia: Adam Sochacki

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.