Jak co roku młodzież klas ósmych szkoły podstawowej przygotowuje się do wyboru dalszej drogi edukacyjno-zawodowej. Doradcy zawodowi z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej z Konina, aby wesprzeć młodzież w tych jakże trudnych i ważnych decyzjach przeprowadzili, dla uczniów ze Szkoły Podstawowej w Liścu Wielkim, zajęcia zawodoznawcze.

Omawiana podczas spotkania tematyka miała na celu ułatwić podjęcie tej decyzji. Sukcesem w wyborze odpowiedniej dla siebie drogi jest nie tylko poznanie siebie, swoich mocnych stron, zainteresowań, możliwości, zdolności, ale także poznanie zawodów, jakie aktualnie funkcjonują na rynku pracy, ale także tych, które mogą pojawić się na rynku pracy w niedalekiej przyszłości.

Młodzież chętnie i kreatywnie uczestniczyła w zajęciach, odważnie kreśląc przyszłość.

16.11.23 Konin 1

Tekst: Aneta Karmowska
Zdjęcia: Robert Mijalski

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.