W niedzielę 28 stycznia 2024 roku w całej Polsce, ale także poza jej granicami odbył się 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku gra dla dzieci oraz dorosłych i zbiera pieniądze na leczenie płuc po pandemii.

W związku z tym uczestnicy działający w Radzie Młodzieży 15-5 Hufca Pracy w Ostrzeszowie postanowili zaangażować się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i przy wsparciu koleżanek i kolegów ze szkoły oraz kadry wychowawczej ostrzeszowskiej jednostki zorganizowali w szkołach sprzedaż tostów, oraz ciast. Cały dochód uzyskany z tego przedsięwzięcia został przekazany do ostrzeszowskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Młodzież chętnie bierze udział we wszelkich akcjach, które mają na celu pomoc innym.

29.01.24 HP Ostrz

Tekst: Daria Blewąska
Zdjęcia: Małgorzata Wardęga, Katarzyna Wróbel

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.