W Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Szamocinie dnia 8 lutego 2024 roku podczas zajęć wychowawczych odbył się "Wieczór walentynkowy". Spotkanie było doskonałą okazją do rozmów o uczuciach i przyjaźni. Młodzież rozwiązywała kalambury.

Zabawa wprowadziła wszystkich w dobry nastrój, a uczestnicy przypomnieli sobie najbardziej znane miłosne aforyzmy. Uczestnicy wykonali ozdoby oraz prace plastyczne, które zostały wykorzystane do stworzenia gazetki tematycznej.

W drugiej części zajęć została uruchomiona poczta walentynkowa. Młodzież wykonała barwne kartki, które trafiły do pięknie ozdobionej skrzyneczki. Pod koniec zajęć zostały rozdane laurki, które wywołały wiele emocji i uśmiechu na twarzach. Prowadzący wychowawcy – Pani Iwona Szulc i Pani Jagoda Geisler podziękowały młodzieży za udział w zabawie i życzyły udanych i bezpiecznych ferii.

OSiW Szam 12.02.2024

Tekst i zdjęcia: Iwona Szulc

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.