W dniu 24 stycznia 2024 roku w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Próchnowie odbyły się warsztaty z robienia pizzy. Była to doskonała okazja do wypróbowania nowych przepisów przed Dniem Pizzy, który przypada 9 lutego.

Zajęcia zostały zorganizowane przez instruktora praktycznej nauki zawodu – Panią Bernadetę Jaśkowiak. Młodzież ucząca się w zawodzie kucharz, została zapoznana z różnymi rodzajami przepisów dotyczących robienia ciasta na pizzę. To wyjątkowe doświadczenie łączące w sobie doznania smakowe, wspaniałą atmosferę i wiedzę dla uczestników.

Warsztaty kulinarne stanowią doskonałą okazję, by przekonać się, że historia pizzy jest niezwykle barwna i ciekawa. Można też wspólnie ze znajomymi stworzyć własną wersję pizzy. To doskonała okazja, by przetestować oryginalne połączenia i nadać indywidualny charakter klasycznej potrawie.

Na zakończenie poczęstowano wykonaną pizzą wszystkich uczestników, którzy stwierdzili, że warto częściej organizować takie warsztaty.

26.01.24 Próchnowo

Tekst i zdjęcia: Magdalena Konys

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.