Uczestnicy Szkolenia i Wychowania w Niechanowie wraz z opiekunami wybrali się na Targi DREMA 2023, które odbywają się co roku w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Z inicjatywy Instruktorów praktycznej nauki zawodu młodzież szkoląca się w zawodzie stolarz miała okazję poznać nowe rodzaje sprzętu stolarskiego, dowiedzieć się o nowych technologiach oraz technikach pracy.

– Widziałem wiele narzędzi stolarskich oraz maszyn, które usprawniają prace w zakładzie na co dzień – mówi jeden z uczestników.

– Zafascynowało mnie to, jak wiele firm specjalizuje się w obróbce drewna – podsumował jeden z uczestników.

Uczestnicy poznali wiele nowych osób, potencjalnych pracodawców. Połączyli przyjemne z pożytecznym, dodatkowo był to też miły czas integracji.

15.09.23 Targi Niechanowo 3

Tekst: Katarzyna Starczewska
Zdjęcia: Sławomir Karasiński

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.