• Kontrast strony

Uczestnik Hufca Pracy w Słupcy, Kacper Król zakwalifikował się do finału Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej, który 6 czerwca 2023 roku odbył się w Tarnowie w formie on-line.

W finale brało udział 12 przedstawicieli jednostek. Konkurs obejmował test z pytaniami z informatyki oraz przesłuchania on-line prowadzone przez Komisję Konkursową. Pytania zadawane przez komisję dotyczyły prac, które zostały przesłane na konkurs. Tematyka była różnorodna: oprogramowanie, grafika, montaż wideo.

Uczestnik Hufca Pracy w Słupcy zajął 4 miejsce. Kacper wraz z dumną mamą przyszli do Hufca Pracy w Słupcy, gdzie zostały wręczone mu nagrody i zrobiono pamiątkowe zdjęcia.

26.06.23 HP Słupca 1Tekst i zdjęcia: Agnieszka Nowacka

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.