Uczestnicy Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Niechanowie szkolący się w zawodzie kucharz w dniu 27 września 2023 roku wzięli udział w Targach POLAGRA.

Hasłem przewodnim tegorocznych targów mówi, że POLAGRA to relacje biznesowe ze smakiem. "Polagra to także jedzenie, technologia oraz HoReCa". W trakcie wydarzenia omawiane są najnowsze lub tradycyjne receptury i technologie. Jedzenie prezentowane jest pod kątem najnowszych wymagań biznesowych oraz potrzeb klientów ekskluzywnych.

Ta podróż uczestników Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Niechanowie w świat gastronomii nie byłaby możliwa bez Instruktora praktycznej nauki zawodu Pani Anny Leśniewskiej, która z ogromną pasją i troską na co dzień prowadzi uczestników przez świat smaku i potraw. Dla młodych ludzi była to okazja, aby doświadczyć, jak ważna jest technologia oraz orientacja na rynku potrzeb konsumentów.

– Świetnie spędziliśmy czas. Chętnie wybiorę się tam za rok – powiedział uczestnik.

03.10.2023 Niechanowo 1

Tekst: Katarzyna Starczewska
Zdjęcia: Sławomir Karasiński

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.