• Kontrast strony

Uczestnicy Hufca Pracy we Wrześni wraz z uczniami Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 wybrali się w dniu 30 października 2023 roku do kina w Poznaniu.

Młodzież miała okazję obejrzeć nową polską produkcję "Chłopi" w reżyserii D. Kobeli i H. Welchmana. Film został nominowany do Oscara w kategorii Najlepszy Film Zagraniczny. Młodzież mogła zapoznać się z dziełem Władysława Reymonta w nowej ciekawej odsłonie.

Po zakończonym seansie uczestnicy skorzystali z okazji i wybrali się do galerii. W ramach czasu wolnego młodzież mogła zrobić zakupy i zjeść wspólnie obiad. Podczas wspólnego posiłku odbywało się wiele ciekawych rozmów dotyczących obejrzanego filmu, a także dyskusje na wiele innych tematów. Uczestnicy mogli się bardziej zintegrować i bliżej poznać.

Tekst: Paulina Stawska
Zdjęcia: Nauczyciel ZSZ nr 2

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.