W dniu 5 grudnia 2023 roku uczestnicy Hufca Pracy w Śremie wraz z uczestnikami Zespołu Szkół Politechnicznych w Śremie udali się na wycieczkę do Wrocławia. Młodzież zwiedziła Hydropolis – Centrum Wiedzy o Wodzie.

Uczniowie mieli okazję zobaczyć ponad 70 multimedialnych instalacji, między innymi: wielki model ziemi. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również gry interaktywne. Następnie młodzież udała się w magiczne miejsce na mapie Wrocławia – Jarmark Bożonarodzeniowy. Przepiękna sceneria sprawiła, że wszystkim udzielił się świąteczny nastrój.

Na zakończenie uczestnicy mogli zjeść ciepły posiłek w restauracji. Wycieczka odbyła się w miłej atmosferze, a uśmiechy nie schodziły z twarzy młodych ludzi.

7.12.23 Śrem HP

Tekst i zdjęcia: Grzegorz Pawlak

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.