W dniu 14 grudnia 2023 roku odbył się Świąteczny Turniej Warcabowy, zorganizowany przez kadrę Hufca Pracy 15-4 w Ostrowie Wielkopolskim. Turniej odbywa się corocznie i traktowany jest jako ważny element pracy wychowawczej, realizowanej przez kadrę opiekuńczo-wychowawczą. Cieszy się dużą popularnością wśród wychowanków. Jest jednocześnie okazją do wspólnego spotkania się i integracji uczestników Ochotniczych Hufców Pracy.

W rywalizacji udział wzięło 16 uczestników. Wśród grających były również dziewczęta. Za prowadzenie i sędziowanie odpowiedzialni byli wychowawcy – Pani Dobrochna Wesołowska oraz Pan Dariusz Dąbrowski.

Po interesujących i stojących na wysokim poziomie rozgrywkach zostali wyłonieni zwycięzcy: pierwsze miejsce zdobył Jakub Jasiak, drugie miejsce przypadło Dawidowi Małeckiemu, natomiast trzecia lokata należała do Kacpra Musiała. Zwycięzcy otrzymali medale, karty podarunkowe oraz dyplomy.

Udział w rozgrywkach pozwolił poczuć wśród zawodników smak prawdziwej rywalizacji oraz sportowego współzawodnictwa.

HP Ostrów 15.11.2023 2
HP Ostrów 15.11.2023 3Tekst: Dariusz Dąbrowski
Zdjęcia: Dobrochna Wesołowska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.