Uczestnicy wrzesińskiego Hufca Pracy wraz z wychowawcą wybrali się do miejscowej kręgielni w Hotelu Kosmowskim. Po raz kolejny młodzież mogła poczuć ducha sportowej rywalizacji podczas rozgrywki bowlingowej.

Uczestnicy podzielili się na cztery drużyny, które wzięły udział w zmaganiach sportowych. Podczas gry było słychać okrzyki radości, euforii, ale też niezadowolenia z nieudanych rzutów. Gra zawsze budzi w uczestnikach wiele emocji. Rozgrywka była zacięta między drużynami, ale przebiegała w przyjaznej atmosferze, często wywołując dużo śmiechu.

Oprócz gry uczestnicy rozmawiali ze sobą o zbliżających się świętach oraz przygotowaniach przedświątecznych. Młodzież bardzo chętnie korzysta z tego typu spotkań, dzięki nim uczy się zdrowej rywalizacji oraz pozwala się zintegrować. Na koniec spotkania wszyscy złożyli sobie świąteczne życzenia.

HP Września 22.12.2023 2

Tekst i zdjęcia: Paulina Stawska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.