• Kontrast strony

"Dbam o mój kawałek świata!" pod takim hasłem odbyła się w dniu 12 września 2023 roku Akcja Sprzątania Świata. Uczestnicy Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Chraplewie, wyposażeni w worki na śmieci i rękawiczki z werwą przystąpili do działania. W ramach akcji młodzież zbierała śmieci porzucane na terenie zabytkowego parku w Chraplewie, w którym znajduje się Pałac.

Dzięki wyjątkowemu zaangażowaniu uczestników Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Chraplewie "nasz kawałek świata" jest dużo piękniejszy i zachęca do aktywnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Kadra jednostki ma nadzieję, że młodzież uszanuje swoją własną pracę i na bieżąco będzie dbać o swoje otoczenie.

15.09.2023 Chraplewo 215.09.2023 Chraplewo 1

Tekst i zdjęcia: Aleksandra Baranowska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.