• Kontrast strony

W czwartek, 6 kwietnia 2023 roku w Ośrodku Szkolenia i Wychowania 15-4 w Niechanowie, odbyło się spotkanie wielkanocne, w którym uczestniczyła młodzież oraz kadra pedagogiczna. Była to dobra okazja, aby zjeść wspólnie uroczyste śniadanie, złożyć sobie życzenia, popatrzeć na siebie z życzliwością i powiedzieć "dobrze, że jesteś". Uczestników przywitała Kierownik Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Niechanowie Pani Katarzyna Lizik, która życzyła wszystkim radości, pokoju i dużo wytrwałości.

Pięknie przystrojony stół i pyszne potrawy sprzyjały uroczystej atmosferze. Należy podkreślić, że uroczystość przygotowała młodzież kształcąca się w niechanowskiej jednostce, pod czujnym okiem Instruktor zawodu Pani Anny Lesińskiej. Na stole nie zabrakło żuru, maślanych baranków, gotowanych bab i puszystych serników. Było dużo radości, zadowolenia ze wspólnego świętowania, jak i wspólnej pracy oraz włożonego wysiłku.

"Dobrze, że jesteś" jest hasłem przewodnim uczestników i kadry Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Niechanowie, drogowskazem na dalsze wspólne chwile, nie tylko od święta.

UWOSIWNDZJ 2
UWOSIWNDZJ 3

Tekst: Monika Sławek-Kozłowska
Zdjęcia: Monika Sławek-Kozłowska, Joanna Adamczewska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.