W śremskim Hufcu Pracy odbyło się spotkanie z tegorocznymi absolwentkami Ochotniczych Hufców Pracy. Wizyta miała na celu poznanie dalszych losów byłych uczestniczek po ukończeniu przez nie Szkoły Branżowej I stopnia.

W spotkaniu uczestniczył również doradca zawodowy z Młodzieżowego Centrum Kariery w Śremie, który zapoznał się z aktualną sytuacją zawodową uczestników, przedstawił możliwości uzupełniania i zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych. Ponadto motywował absolwentki do systematycznego kontaktu z doradcą zawodowym i pośrednikiem pracy w planowaniu dalszej ścieżki edukacyjno-zawodowej.

Czas upłynął w miłej i przyjaznej atmosferze. Na zakończenie absolwentki podziękowały kadrze za udzielone wsparcie i pomoc, a także wyraziły chęć uczestnictwa w tego typu spotkaniach w najbliższym czasie.

Tekst: Karolina Szewczyk
Zdjęcia: Daria Małecka

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.