• Kontrast strony

Uczestnicy słupeckiego Hufca Pracy chętnie i z ogromnym zaangażowaniem biorą udział w przedsięwzięciach na rzecz społeczności lokalnej a w szczególności na rzecz seniorów. Po raz kolejny młodzież odwiedziła pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Zagórowie, aby razem z nimi stoczyć sportowe zmagania. Dzięki sprzyjającym warunkom pogodowym mogli spędzić czas z seniorami w malowniczym parku tuż obok placówki.  

Młodzież przygotowała wiele atrakcji dla mieszkańców ośrodka, takich jak wspólne gry i konkursy oraz pokazy umiejętności uczestników Hufca Pracy w Słupcy. Pensjonariusze w pełni zaangażowali się w te aktywności, co tylko udowodniło, że duch młodości nie zależy od liczby ukończonych lat. Wszystkim dopisywał humor oraz wola walki. Po każdej przeprowadzonej rozgrywce zarówno seniorzy, jak i młodzi wyrażali swoje emocje. Radość płynąca ze wspólnego spędzenia czasu była bezcenna i pokazała, jak małe gesty mają ogromny wpływ na nasze życie.

Ta inicjatywa to nie tylko promowanie integracji, ale również tworzenie pięknych wspomnień między pokoleniami.

Słupca 13.06.2024

Tekst: Urszula Kazuś
Zdjęcia: Urszula Kazuś, Sylwia Matuszak

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.