Program autorski "Pierwszy krok do samodzielności poprzez ABC przedsiębiorczości" realizowany przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Słupcy dobiegł końca, zostawiając za sobą nie tylko wiedzę, ale także inspirację i pewność siebie u uczestników.

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy uczestnicy odkrywali tajniki przedsiębiorczości, zgłębiali kluczowe aspekty biznesu i budowali fundamenty dla własnej drogi do sukcesu. Dziś, z dumą pracownicy pionu rozwoju zawodowego ze Słupcy patrzą wstecz na ten czas, pełni nadziei i gotowi na kolejne wyzwania.

Podczas trwania programu, uczestnicy odkryli swoje pasje, przekonania i cele związane z biznesem. Zajęcia praktyczne, warsztaty i dyskusje pomogły w rozwiązywaniu problemów, z którymi mogą się spotkać podczas startu własnej działalności. Każdy element programu był okazją do zdobywania wiedzy i przekształcania jej w praktyczne umiejętności.

W trakcie tych intensywnych tygodni uczestnicy zdobyli kluczowe umiejętności niezbędne dla przedsiębiorcy. Od zarządzania finansami, przez marketing i budowanie marki, po negocjacje i umiejętności przywódcze – każdy element był krokiem na drodze do samodzielności. Budowali nie tylko biznesowe kompetencje, lecz również rozwijali umiejętności miękkie, tak istotne dla prowadzenia własnej działalności.

Zakończenie programu "Pierwszy krok do samodzielności poprzez ABC przedsiębiorczości" to moment radości z osiągnięć i nadziei na przyszłość. Kadra Młodzieżowego Centrum Kariery w Słupcy ma nadzieję, że zdobyta wiedza i doświadczenie staną się fundamentem do realizacji marzeń i sukcesów.

Tekst i zdjęcia: Wioletta Hoffman  

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.