Kolejny raz dziedziniec niechanowskiego Ośrodka Szkolenia i Wychowania 15-4 w Niechanowie tętnił życiem podczas Festynu Rodzinnego zorganizowanego z okazji imienin św. Jakuba Apostoła, który jest patronem niechanowskiej parafii.

To była wyjątkowa uroczystość, integracja społeczności lokalnej oraz promocja Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Niechanowie, który został zaproszony do współorganizacji. Spotkanie było dobrą okazją do prowadzenia rozmów z lokalnymi władzami oraz gośćmi na temat oferty nauki i możliwości zdobycia zawodu przez młodzież w niechanowskiej jednostce.

Wychowawcy przygotowali stoisko, na którym prezentowano stolarskie wyroby młodzieży. To był bardzo dobrze wykorzystany czas, tym bardziej że kadrę jednostki odwiedzili absolwenci Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Niechanowie.

OSIW Niechanowo 26.07.2023 2Tekst i zdjęcia: Grażyna Kozanecka  

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.