• Kontrast strony

W kościańskim Hufcu Pracy zakończyła się kolejna zbiórka surowców wtórnych.

Tym razem Rada Młodzieży z Hufca Pracy w Kościanie postanowiła wesprzeć Krystianka, czteroletniego synka byłej uczestniczki kościańskiej jednostki. Chłopiec zmaga się z bardzo ciężką chorobą nowotworową. Zebrane surowce wtórne zostały sprzedane w lokalnym punkcie. Środki trafiły na konto Fundacji "SIEPOMAGA".

– Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasza pomoc jest niewielka, ale każda pomoc nawet ta najmniejsza jest na wagę złota – powiedzieli uczestnicy, którzy chętnie zaangażowali się w akcję i wykazali się empatyczną postawą.

Rozpoczęto kolejną zbiórkę dla Krystianka, którą uczestnicy oraz kadra Hufca Pracy w Kościanie będą dalej wspierać. Uczestnicy oraz wychowawcy kościańskiej jednostki życzą dzielnemu wojownikowi szybkiego powrotu do zdrowia.

Tekst: Ilona Zaczyk
Zdjęcia: Lucyna Skorczyk

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.