W dniach od 26.06. do 30.06.2023 w kościańskim hufcu odbywa się letni wypoczynek skierowany do uczestników hufca.

Pierwszy dzień uczestnicy spędzili w klubie sportowym ART FITNES gdzie pod okiem trenera personalnego korzystali z dobrodziejstw siłowni. Ciężary i bieżnia to najbardziej oblegany sprzęt podczas pobytu w ART FITNESIE. Po wysiłku był odpoczynek i chwila relaksu w grocie solnej przy kościańskiej pływalni.

We wtorkowe przedpołudnie koloniści wyjechali do Dębca Nowego. Czas spędzili na rowerach wodnych pływając po jeziorze Wonieskim. Okolicę zwiedzali jeżdżąc na gokartach. Kolejny dzień to atrakcje, które oferuje NENUFAR CLUB w Kościanie.

Program półkolonii jest bardzo bogaty. Obfituje w wyjazdy oraz spotkania z ciekawymi ludźmi. Na pewno młodzież nauczy się korzystania z dobrodziejstw ziół w świat który wprowadzi ich Pani zielarka.

Wszystkim uczestnikom kadra życzy bezpiecznych i udanych wakacji.

28.06 Kościan 1Tekst: Beata Rau
Zdjęcia: Lucyna Skorczyk

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.