• Kontrast strony

W dniach od 3 do 7 lipca 2023 roku odbywały się w wolsztyńskim Hufcu Pracy półkolonie letnie pod nazwą "Przygodowo na sportowo".

Zapoczątkował je rejs statkiem turystycznym po jeziorze wolsztyńskim, podczas którego uczestnicy mieli możliwość przypłynięcia na wyspę "Tumidaj" – obiekt zainteresowania wielu turystów.

Kolejnego dnia młodzież miała okazję aktywnie spędzić czas w "Fala Parku" w Wolsztynie, gdzie mogli zaprezentować swoje umiejętności gry w bowling. W środowe przedpołudnie uczestnicy półkolonii wraz z wychowawcami udali się do Parku Trampolin "Skokoloco" w Zielonej Górze, aby móc tam połączyć świetną zabawę z zajęciami sportowymi na trampolinach. Wiele radości przysporzyło im także wyjście do kina. Inną formą rozrywki, jakiej mogli doświadczyć, uczestnicy było pływanie rowerkami wodnymi po Jeziorze Wolsztyńskim.

Po każdej formie aktywności, naładowana pozytywną energią młodzież, miała okazję zjeść ciepły posiłek i uzupełnić stracone kalorie. Wszystkie te działania miały na celu nie tylko ciekawe spędzenie czasu, ale również integrację grupową i promowanie aktywności ruchowej.

10.07.2023 Wolsztyn HP

Tekst: Anna Kozłowska
Zdjęcia: Dominika Maszner

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.