W dniu 15 listopada 2023 roku w Ratuszu Miejskim w Kole odbyło się spotkanie podsumowujące 21 kwestę Cmentarną w Kole, na którą zaproszona została młodzież i wychowawcy z Hufca Pracy 15-12 w Kole. W spotkaniu uczestniczył Burmistrza Miasta Koła – Pan Krzysztof Witkowski, Radni Miasta, oraz Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Miasta Koła nad Wartą – Pani Aleksandra Kowalska, która przewodniczyła spotkaniu. Podsumowała tegoroczną kwestę, prezentując kwotę zebranych funduszy i plany na efektywne ich przeznaczenie.

Spotkanie to było doskonałą okazją do podziękowań wszystkim kwestującym i przekazania serdecznych słów uznania za aktywność, poświęcenie, zaangażowanie, zdolności organizacyjne, które były zauważalne na każdym etapie kwesty. Wolontariusze, którzy zostali zaproszeni na spotkanie, otrzymali podziękowania i upominki za udział w kweście. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku i rozmów w kuluarach z osobami uczestniczącymi w spotkaniu.

Na zakończenie Prezes Stowarzyszenia zaprosiła wszystkich uczestników kwesty cmentarnej do aktywnego uczestnictwa w kolejnych inicjatywach i kontynuowania swojej misji w kolejnych latach.

Tekst i zdjęcia: Janina Karasiak

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.