Młodzież z gostyńskiego Hufca Pracy przyłączyła się do akcji organizowanej przez Fundację Redemptoris Misio "Paczka dla niemowlaczka".

Przez cały listopad dla maluszków zbierane były: pieluszki tetrowe, mydełka dla niemowląt, butelki i mleko zastępcze, maści na odparzenia i płyny do odkażania. Kobiety z Republiki Środkowoafrykańskiej i Kamerunu, które z powodu niedożywienia lub innych przyczyn utraciły pokarm, nie mają możliwości zapewnić swoim dzieciom szans na przeżycie. W tej trudnej sytuacji szukają pomocy w misjach. Fundacja Redemptoris Misio prowadzi program dożywiania niemowląt od 2010 roku, prosząc o dary dla niemowląt.

Młodzież z gostyńskiego Hufca Pracy bardzo chętnie włączyła się w akcję i z przyjemnością przynosiła artykuły dla maluszków.

Tekst i zdjęcia: Małgorzat Harendarz

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.