18 października 2023 roku uczestnicy Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Niechanowie mieli okazję skorzystać z zaproszenia doradcy zawodowego – Pani Joanny Adamczewskiej i uczestniczyć w Seminarium "Talent i praca – to się opłaca" zorganizowanym w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery przez Młodzieżowe Centrum Kariery we Wrześni z siedzibą w Niechanowie.

Tematem przeprowadzonych zajęć było skupienie się na poznaniu własnej osoby w kontekście predyspozycji, umiejętności, talentów i wykorzystaniu tego potencjału w pracy zawodowej.

Warto pamiętać, że znajomość swoich mocnych stron i umiejętne z nich korzystanie, to sposób na dopasowanie do nieustannie zmieniającego się rynku pracy.

Młodzież miała również możliwość spotkania się ze specjalistą ds. rozwoju zawodowego z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Poznaniu – Panią Agatą Balcerzak, która skupiła się na wykorzystaniu swojej pasji i potencjału na zmieniającym się rynku pracy.

Celem organizacji wskazanego przedsięwzięcia było włączenie się w przedsięwzięcie ogólnopolskie, propagowanie świadomego wyboru ścieżki kariery oraz promocja usług poradnictwa zawodowego.

20.10.23 Niechanowo OTK 2

Tekst: Joanna Adamczewska
Zdjęcia: Joanna Adamczewska, Agata Balcerzak

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.