Uczestnicy 15-24 Hufca Pracy w Wolsztynie wraz z kadrą wychowawczą w dniu 8 grudnia 2023 roku wybrali się do miejscowej kręgielni w Ośrodku Rekreacji Fala Park, aby wziąć udział w rozgrywkach bowlingowych. Wychowankowie w aktywny sposób postanowili spędzić Mikołajki.

Bowling to łatwy i niewymagający specjalnych umiejętności sport. Wśród grających wiele osób po raz pierwszy rzucało kulą. Nie przeszkadzało to jednak w osiągnięciu bardzo dobrych wyników. Poziom był naprawdę wysoki i wyrównany.

Turniej był okazją do aktywnego spędzenia czasu wolnego, budowania nowych relacji w grupie i integracji uczestników. Tego typu zawody są dobrą zabawą, ale także uczą wychowanków zdrowej rywalizacji i przestrzegania zasad fair play. Zawody okazały się wielką atrakcją. Wszyscy świetnie się bawili. Uczestnicy wyrazili chęć brania udziału w przedsięwzięciu w przyszłym roku.

Tekst: Katarzyna Zerbe
Zdjęcia: Dominika Maszner

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.