7 grudnia 2023 roku z okazji Mikołajek uczestnicy kaliskiego Hufca Pracy wzięli udział w rozgrywkach w kręgle. Do rywalizacji przystąpiło 11 uczestników – reprezentujących poszczególne grupy wychowawcze jednostki. W podziale na dwa zespoły młodzież przez dwie godziny zdobywała kolejne punkty, starając się, aby każde pchnięcie kulą było celne i zbiło jak najwięcej kręgli.

Spotkanie było doskonałą okazją do spędzenia czasu w miłej, sportowej atmosferze oraz do nawiązania wśród uczestników nowych znajomości lub nawet przyjaźni. Młodzież podczas rozgrywek bawiła się doskonale, o czym świadczą nie tylko uśmiechy na ich twarzach, ale również wypowiedzi na temat spotkania.

Po dwóch godzinach zaciętej, ale miłe rywalizacji, nadszedł czas na wyłonienie zwycięzcy, którym okazał się Wiktor Bazan, zdobywając największą wśród zawodników ilość punktów. 

– To moje kolejne wyjście z grupą na kręgle. Zawsze jest to mile spędzony czas. Chętnie wezmę udział w następnym takim spotkaniu – zrelacjonowała uczestniczka Hufca Pracy w Kaliszu Maja Kwiatek.

Na prośbę młodzieży, wychowawcy planują kolejne wyjście na kręgle na początku stycznia.

Tekst i zdjęcia: Iwona Woźniak

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.