6 grudnia, jak co roku obchodzone jest wspomnienie św. Mikołaja. W tym dniu tradycją jest obdarowywanie się wzajemnie prezentami.

Z tej okazji w dniu 11 grudnia 2023 młodzież ostrzeszowskiego Hufca Pracy wraz z kadrą wychowawczą oraz seniorami z Klubu Senior + "Bratek" udała się z wizytą do Klubu Malucha z drobnymi upominkami dla dzieci. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Kadra wraz z młodzieżą cieszy się, że udało im się sprawić dzieciom trochę radości.

Organizowanie tego typu przedsięwzięć jest bardzo ważne, ponieważ pozwala budować dobre relacje i wzmacniać więzi międzypokoleniowe. Dzięki tego typu akcjom młodzież ostrzeszowskiej jednostki wzajemnie się integruje, otwiera na potrzeby innych ludzi i może zrobić coś dobrego dla nich, poświęcając swój czas. Cieszy również fakt, że młodzież bardzo chętnie bierze udział w tych przedsięwzięciach, co pokazuje, że drugi człowiek nie jest im obojętny.

HP Ostrzeszów1 12.12.23
HP Ostrzeszów2 12.12.23

Tekst: Daria Blewąska
Zdjęcia: Katarzyna Wróbel

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.