W ramach nietypowych świąt przypadających w miesiącu październiku Joanna Adamczewska – doradca zawodowy z Młodzieżowego Centrum Kariery we Wrześni z siedzibą w Niechanowie zachęciła uczestników Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Niechanowie do wzięcia udziału w kreatywnych zajęciach grupowych.

W związku ze zbliżającym się Międzynarodowym Świętem Szefa Kuchni młodzież podczas spotkania stworzyła plakat przedstawiający Panią Anię – instruktora zawodu kucharz, pokazując to, co cenią sobie u niej uczestnicy ośrodka. Dobra organizacja pracy, punktualność, wyrozumiałość, pracowitość to tylko niektóre cechy, które posiada szefowa kuchni.

Była to również okazja do przedstawienia zawodu kucharza, a zwłaszcza umiejętności, które można nabyć podczas nauki zawodu, a później wykorzystać nie tylko w przyszłej pracy, ale również w życiu osobistym.

20 października to święto wszystkich szefów kuchni obchodzone na całym świecie. Zostało zapoczątkowane w 2004 roku, a pomysłodawcą był dr Bill Gallagher, ówczesny prezydent Światowego Związku Stowarzyszeń Szefów Kuchni.

Pani Ani kadra oraz uczestnicy życzą dużo zdrowia, cierpliwości, zapału do pracy i mnóstwo kulinarnych inspiracji.

17.10.23 NIECHANOWO 2

Tekst i zdjęcia: Joanna Adamczewska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.