• Kontrast strony

Słoneczna pogoda dopisuje, dlatego też wszyscy uczestnicy letniego wypoczynku z niej korzystają i spędzają czas na plaży, zażywając kąpieli w morzu, opalając się i grając w piłkę. Jednak młodzież nie tylko plażuje, ale spędza czas aktywnie podczas spacerów po okolicy i integrując się podczas organizowanych przez wychowawców spotkań.

Niedziela 9 lipca 2023 roku była dniem, kiedy to młodzież wspólnie mogła usiąść przy ognisku, zjeść posiłek, porozmawiać, pośpiewać i potańczyć. Oczywiście nie mogło zabraknąć strzelania z łuku i wiatrówki, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród uczestników.

Kolejnego dnia podczas słonecznego przedpołudnia ruszyli plażą do oddalonej o około 3 kilometry miejscowości – Bobolin, gdzie znajdują się bunkry po niemieckim poligonie artyleryjskim. Popołudnie i wieczór minęły na rozgrywkach w tenisa stołowego i kalamburach. Uczestnicy obozu z chęcią brali udział w zaplanowanych atrakcjach.

Wtorek 11 lipca 2023 roku był dniem wyczekiwanym przez młodzież, ponieważ odbył się spływ kajakowy po Jeziorze Bukowo. Młodzież została zapoznania z zasadami bezpiecznego zachowania podczas spływu oraz zostały przedstawione im instrukcje dotyczące sterowania kajakiem. Dla niektórych była to pierwsza styczność z kajakami, a mimo to poradzili sobie świetnie.

Na koniec dnia wszyscy wspólnie udali się na zachód słońca, aby zrobić zdjęcia, które będą świetną pamiątką i będą przywoływać miłe wspomnienia.

120723 11207232120723312072341207235

Tekst i zdjęcia: Paulina Stawska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.