• Kontrast strony

Aktywni Górą

Uczestniczki projektu "Aktywni górą!" ukończyły kurs zawodowy – Wizaż ze stylizacją rzęs. W trakcie trwania kursu dziewczyny uczyły się o cechach dobrego makijażu, zapoznały się z przyborami do makijażu, omówiły dobór odpowiednich kosmetyków. Następnie zapoznały się z zasadami profesjonalnego i bezpiecznego przedłużania rzęs, uzupełnienia rzęs i ich usuwania. Po zajęciach teoretycznych przyszedł czas na zajęcia praktyczne, podczas których uczestniczki nauczyły się wykonywać makijaże okolicznościowe oraz stylizować rzęsy.

Udział w tej formie rozwoju pozwolił uczestniczkom projektu rozwinąć i poszerzyć swoje zainteresowania oraz wpisać nowo zdobyte umiejętności do swojego CV i tym samym stać się atrakcyjniejszym na rynku pracy.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

07.09.2023 Gostyń 307.09.2023 Gostyń 2

Tekst i zdjęcia: Małgorzata Harendarz

2. Warminsko Mazurska 1920x480 2

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.