• Kontrast strony

Jak ważne jest zdobywanie nowych kompetencji zawodowych, doskonale dowiedziały się uczestniczki Hufca Pracy 15-45 Poznań, które chcąc stać się bardziej konkurencyjne na rynku pracy, postawiły na rozwój i zdobywanie nowych kwalifikacji zawodowych.

Młodzież wzięła udział w dwudziestogodzinnym kursie wizażu zorganizowanym w Młodzieżowym Centrum Kariery w Środzie Wielkopolskim.

Podczas wsparcia uczestniczki nabyły wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną w zakresie technik makijażu, takich jak korekta kształtu twarzy, oczu i ust, podkreślenia naturalnego piękna i doboru odpowiednich kosmetyków oraz materiałów utrwalających wykonane makijaże.

Po zakończonym dwudziestogodzinnym szkoleniu uczestniczki otrzymały zaświadczenie o uczestnictwie wraz z wykazem godzin oraz jego tematyką.

Środa MCK 28.0528.05. Śr 228.05. Śr 1

Tekst i zdjęcia: Bogumiła Frąckowiak

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.