Młodzież z Hufca Pracy 15-21 w Kościanie od 19 do 26 września 2023 roku uczestniczyła w szkoleniu "Obsługa urządzeń wielofunkcyjnych do gotowania", które zostało zorganizowane przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Lesznie.

Kursanci zapoznali się z różnymi urządzeniami do gotowania oraz ich zastosowaniem. Wykładowca przedstawił opis techniczny każdego urządzenia i zaprezentował ich działanie. Po części teoretycznej nadszedł czas na część praktyczną, dzięki której uczestnicy nabyli nowe umiejętności, które dały im dużo satysfakcji i radości. Kościańska młodzież była bardzo zadowolona z udziału w szkoleniu.

Kursy zawodowe to doskonały sposób na zdobycie lub podniesienie swoich kwalifikacji, a zdobyte w trakcie trwania kursu umiejętności młodzież może wykorzystać w poszukiwaniu pracy.

28.09.2023 HP Kościan

Tekst: Karolina Chudzińska, Karolina Kręgielska
Zdjęcia: Lucyna Skorczyk

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.