• Kontrast strony

Uczestnicy kaliskiego Hufca Pracy wzięli udział w zajęciach sportowych zorganizowanych z okazji Dnia Dziecka w ramach działań Ogólnopolskiej Kapituły Samorządności Młodzieży OHP. Pogoda dopisała, więc zdecydowano się wyjść na boiska znajdujące się przy jednostce.

Młodzież po rozgrzewce zagrała w grę zespołową, jaką jest "zbijany’". Następnie, część uczestników poszła zagrać w piłkę nożną, część zdecydowała się porzucać do kosza, a inni spróbować swoich sił w "street workout" – formie treningu opartej tylko na masie własnego ciała.

Zajęcia były doskonałą okazją do integracji, sprawdzenia swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych, czy spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Uczestnicy bardzo chętnie i z zaangażowaniem, a także duchem rywalizacji podeszli do gry, która dała również wiele śmiechu.

Po skończonych zajęciach młodzież dostała w prezencie podwójne bilety do kina na wybrany przez siebie seans.

12.06.2024 HP Kalisz

Tekst: Daria Kobza
Zdjęcia: Kinga Dąbrowska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.