• Kontrast strony

W dniu 1 czerwca 2024 roku, Młodzieżowe Centrum Kariery w Słupcy wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Wspierania Rozwoju Dziecka i Rodziny "SENDI" zorganizowało wyjątkowy Festyn Kariery. Wydarzenie to zgromadziło młodzież, rodziców oraz przedstawicieli lokalnych firm i instytucji, tworząc platformę do wymiany doświadczeń, zdobywania wiedzy oraz planowania ścieżki kariery zawodowej.

Festyn Kariery stał się również okazją do integracji lokalnej społeczności. W wydarzeniu wzięli udział nie tylko młodzi ludzie poszukujący swojej drogi zawodowej, ale także rodzice, nauczyciele oraz przedstawiciele lokalnych władz i przedsiębiorstw. Dzięki temu festyn stał się platformą do budowania trwałych relacji i wspierania młodzieży w ich przyszłych wyborach zawodowych.

Festyn Kariery 2024 w Słupcy, zorganizowany przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Słupcy we współpracy ze Stowarzyszeniem "SENDI", był wydarzeniem, które w znaczący sposób przyczyniło się do wsparcia młodzieży w ich rozwoju zawodowym. Dzięki bogatemu programowi edukacyjno-rozrywkowemu, uczestnicy mogli zdobyć cenną wiedzę i umiejętności, a także nawiązać kontakty, które mogą okazać się kluczowe w ich przyszłej karierze. Festyn ten pokazał, jak ważne jest wsparcie młodych ludzi na ich ścieżce zawodowej oraz jak wielką rolę w tym procesie mogą odegrać lokalne instytucje i społeczności.

03.06.2024 Słupca 203.06.2024 Słupca 1

Tekst: Marcin Nowak
Zdjęcia: Marcin Nowak, Wioletta Hoffman

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.