• Kontrast strony

Uczestnicy Hufca Pracy we Wrześni wzięli udział w Dniu Sportu zorganizowanym przez Zasadniczą Szkołę Zawodową nr 2. Wydarzenie to przyciągnęło wielu młodych ludzi, którzy chętnie sprawdzili swoje umiejętności w różnych konkurencjach sportowych. Była to doskonała okazja nie tylko do rywalizacji, ale przede wszystkim do integracji i wspólnej zabawy.

Podczas Dnia Sportu uczestnicy mieli możliwość wykazania się w takich konkurencjach jak: skok w dal oraz przeciąganie liny. Emocje sięgnęły zenitu, gdy drużyny stawały do rywalizacji w tych konkurencjach, pokazując siłę, zręczność i ducha walki. Nie mogło zabraknąć również rozgrywek zespołowych. Młodzież z zapałem uczestniczyła w meczach piłki nożnej i siatkowej.

Niezapomnianym elementem dnia był pokaz taneczny w wykonaniu dziewczyn z Hufca Pracy we Wrześni. Układ taneczny, który już wcześniej zaprezentowały na Przeglądzie Twórczości Artystycznej w Kole, spotkał się z dużym entuzjazmem publiczności. Ich synchronizacja, energia i zaangażowanie były dowodem na to, że talent i praca zespołowa mogą przynieść wspaniałe efekty.

Dzień Sportu we Wrześni był nie tylko okazją do rywalizacji sportowej, ale również wzmacniania więzi, promowania zdrowego stylu życia, nauki współpracy i budowania pewności siebie.

Września 04.06.2024

Tekst i zdjęcia: Paulina Stawska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.