• Kontrast strony

W Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Niechanowie przygotowania do Dnia Matki były bardzo przemyślane i intensywne.

Podopieczni wcześniej wykonali drewniane serduszka, a w kolejnym etapie aranżowano i ustalano, jak mają wyglądać finalnie. Każdy mógł stworzyć swoją wizję. Najlepszym pomysłem okazały się zdjęcia, które uczestnicy wcześniej przygotowali – zdjęcia wspólne lub samych mam. Dodatkowo uczestnicy mieli sporo możliwości przyozdabiania serc. Każdy wykazał się twórczością podczas tej inicjatywy i bardzo chętnie uczestniczył w zajęciach, wzajemnie podziwiając pracę swoich koleżanek i kolegów.

Jest to ważny dzień dla każdego i trzeba o tym pamiętać, a miła niespodzianka była jego dopełnieniem. Młodzież stwierdziła, że najlepiej cieszy upominek samodzielnie przygotowany, ponieważ pochodzi od serca, a o to w tym dniu chodzi najbardziej.

– Naszym drogim mamom, życzymy zdrowia, dużo radości w życiu, a przede wszystkim dumy z nas na przyszłość – powiedzieli uczestnicy.

Tekst i zdjęcia: Maria Grunwald

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.