• Kontrast strony

Międzynarodowy Dzień Kropki – International Dot Day – to nietypowe święto, które robi się coraz bardziej popularne w szkołach i akcentowane jest przez noszenie ubrań w te charakterystyczne wzory.

Chcąc uczcić ten dzień 15 września 2023 roku w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Szamocinie wychowawcy zorganizowali zabawy i gry, które pomogły młodzieży odkryć talenty i poznać swoje mocne strony. Uczestnicy wykorzystali piękną pogodę na integrację. Najciekawsze stroje z wykorzystaniem wskazanego motywu – kropki, zostały nagrodzone słodkimi podarunkami. Przedsięwzięcie było dobrą okazją do rozmów na temat pozytywnego myślenia, do czego zachęcała pedagog – Pani Natalia Ptakowska.

– Optymista, nawet jak stawia kropkę nad „i” to kolorową – Lidia Jasińska.

Tekst i zdjęcia: Natalia Ptakowska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.