• Kontrast strony

W dniu 10 października 2023 roku obchodzony jest Dzień Gier Planszowych, który jest corocznym świętem miłośników planszówek.

Tego typu aktywności są doskonałym sposobem na relaks, ale też ciekawą formą rozrywki. Udowodniono również, że gry planszowe zwiększają aktywność mózgu, uczą jak wyznaczać cele i być cierpliwym, zwiększają kreatywność i pewność siebie.

W związku z tym dniem uczestnicy Hufca Pracy w Wolsztynie wraz z wychowawcami rozegrali turniej gier planszowych. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że czas spędzony przy planszówkach, to przede wszystkim dobra zabawa zmniejszająca stres, wzmacniająca relacje i zbliżająca ludzi, ale także porządna dawka śmiechu i radości.

HP Wolsztyn 09.10.2023 2Tekst: Anna Kozłowska
Zdjęcia: Dominika Maszner

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.