W ramach działalności Ogólnopolskiej Kapituły Samorządności w Hufcu Pracy w Słupcy zorganizowano przedsięwzięcie dotyczące obchodów "Dnia Dziecka na sportowo". Młodzież spotkała się, aby wziąć udział w zajęciach sportowych na świeżym powietrzu. Uczestnicy chętnie zaangażowali się w gry i zabawy, które choć na chwilę oderwały ich od trudów związanych z zakończeniem roku szkoleniowego. Rozgrywki w piłkę nożną, w kręgle i rzut do celu spowodowały, że śmiechom i radosnej rywalizacji nie było końca. Takie błahe, na pierwszy rzut oka zabawy w rzeczywistość wzmacniają odporność, budują poczucie więzi, ćwiczą umysł i rozbudzają fantazję. Po zajęciach sportowych na świeżym powietrzu spotkaliśmy się na herbatkę.

W siedzibie Hufca Pracy w Słupcy, odbyła się również prelekcja na temat promowania zdrowego i aktywnego trybu życia, w trakcie zostały również przygotowane ulotki. Pogoda z dnia na dzień coraz piękniejsza, warto wykorzystać ciepłe miesiące na zorganizowanie aktywnego wypoczynku na trawie, młodzież Hufca Pracy w Słupcy już wymyśla zabawy na następne spotkania.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.