• Kontrast strony

Dzień dziecka to wyczekiwany przez dzieci i młodzież czas, w którym instytucje, szkoły organizują dla nich wiele sportowo-rekreacyjnych atrakcji. Czas ten zwiastuje, że niebawem zakończy się rok szkolny i rozpoczną wakacje oraz sezon wyjazdów urlopowych, na który wszyscy czekamy cały rok.

W ostatnich czasach zauważalna jest duża niechęć młodzieży do uprawiania sportu, dlatego wychowawcy Hufca Pracy w Krotoszynie z okazji Dnia Dziecka zorganizowali sportową rekreację na kręgielni Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krotoszynie.


Bowling jest bardzo dobrą propozycją aktywności fizycznej, korzystnej zarówno dla zdrowia fizycznego, jak i psychicznego młodzieży. Młodzież miała w ramach gry 10 podwójnych rzutów, którym towarzyszyły emocje i aplauzy – szczególnie gdy dochodziło do STRIKE – czyli wszystkie 10 kręgli zbitych za pierwszym rzutem. Razem z młodzieżą w rywalizację włączyła się kadra wychowawcza, która była dopingowana przez młodzież do lepszych wyników. Uczestnicy, oczekując na swoją kolej w grze, mogli skorzystać ze słodkiego poczęstunku przygotowanego przez wychowawców.

HP Krotoszyn 06.06.2024

Tekst i zdjęcia: Artur Gręda

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.