• Kontrast strony

Trzydziestego września obchodzimy w Polsce Dzień Chłopaka. Święto i data głęboko zakorzeniły się już w naszym społeczeństwie, mimo że obchodzimy je stosunkowo od niedawna.

W dniu 27 września 2023 uczestnicy Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Próchnowie również przyłączyli się chętnie do celebrowania tego święta w ramach zajęć popołudniowych prowadzonych przez wychowawców. Zaplanowano zajęcia sportowe na boisku Orlik nieopodal jednostki. Zainteresowanie taką formą aktywnego spędzenia czasu wolnego było duże i wzięli w nim udział wszyscy uczestnicy przebywający w tym dniu w internacie Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Próchnowie.

Animacje czasu wolnego na świeżym powietrzu stanowią miłą alternatywę dla młodzieży używającej dziś tak często telefonów komórkowych i komputerów dla zabicia nudy. Po powrocie do jednostki zorganizowano jeszcze warsztat aerograficzny, gdzie uczestnicy skorzystali z możliwości wykonania sobie atrakcyjnego tatuażu i otrzymali skromny słodki upominek.

4.10.2023 OSIW PR

Tekst i zdjęcia: Dagmara Nowak, Bogusz Hasiński

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.