20 października 2023 roku w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Szamocinie odbyły się zajęcia z okazji "Dnia Artysty".

Młodzież postanowiła wykorzystać dary jesieni, które są wspaniałymi materiałami plastycznymi. Uczestnicy udali się na spacer do pobliskiego lasu i przynieśli z niego między innymi: szyszki, jarzębinę i barwne liście. Spacer był dobrą okazją do ruchu na świeżym powietrzu i obserwacji zmieniającej się przyrody.

Uczestnicy wykonali piękne obrazki, których temat była "Jesień – piękna Pani". Nie brakowało pomysłów na przedstawienie wizerunku najbarwniejszej pory roku. Prace uczestników przyozdobiły stołówkę.

Zajęcia miały charakter integracyjny i były alternatywnym sposobem spędzania czasu wolnego. Młodzież miała okazję rozwijać swoje talenty plastyczne oraz zainteresowania. Podczas spotkania młodzież wykonała również jesienne obrazki, powstałe na zakodowanych polach. Zrodziły się nowe pomysły na inne zajęcia manualne o tematyce jesiennej.

Szamocin 23.10.2023

Tekst i zdjęcia: Natalia Ptakowska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.