• Kontrast strony

Zbliża się koniec roku szkolnego, więc to dobra okazja na organizację drzwi otwartych. Promocja jednostek Ochotniczych Hufców Pracy w środowisku lokalnym daje możliwości zapoznania młodzieży z ofertą usług nie tylko Młodzieżowego Centrum Kariery, ale również Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Niechanowie.

W dniu 9 maja 2024 roku doradca zawodowy z Młodzieżowego Centrum Kariery we Wrześni z siedzibą w Niechanowie zaprosił młodzież do swojej siedziby i przedstawił ofertę jednostki rozwoju zawodowego. Uczestnicy spotkania mieli możliwość wzięcia udziału w ćwiczeniach integracyjnych i grupowych, które pomóc im mają w podejmowaniu decyzji i planowaniu ścieżki edukacyjno-zawodowej.

W nawiązaniu do możliwości bezpiecznego wyjazdu do pracy za granicę doradca zawodowy – Pani Joanna Adamczewska promowała kampanię EURES z okazji jej 30-lecia. Młodzież miała również okazję zwiedzić pałac w Niechanowie i zapoznać się z ofertą i bazą warsztatową ośrodka.

Tekst i zdjęcie: Joanna Adamczewska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.