• Kontrast strony

Wypoczynek uczestników z Hufca Pracy we Wrześni, Hufca Pracy w Kłecku oraz Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Niechanowie w Dąbkach dobiegł końca. Ostanie trzy dni zapewniły uczestnikom wiele ciekawych chwil, które będą wspominać jeszcze długo po powrocie.

Środa 12 lipca 2023 roku rozpoczęła się spacerem po okolicy, który był doskonałą okazją do zakupu pamiątek dla siebie i rodziny, zjedzenia pysznych deserów lodowych i gofrów, bez których żaden wakacyjny wyjazd nie może się obejść. Na dalszą część dnia zaplanowana została wycieczka do Darłowa autobusem piętrowym, podczas której uczestnicy mogli zwiedzić Zamek Książąt Pomorskich, latarnię morską, port oraz mieli możliwość przepłynąć się tramwajem wodnym. Po powrocie i chwili odpoczynku rozegrano mecz siatkówki. Wieczór upłynął pod znakiem seansu filmowego. Uczestnicy jednogłośnie wybrali produkcję, którą chcieli obejrzeć, przygotowali przekąski i rozpoczęło się oglądanie filmu.

W kolejnym dniu 13 lipca 2023 roku zaraz po śniadaniu wybrali się na plażę, ponieważ pogoda była piękna już od samego rana. Z racji tego, że był to przedostatni dzień pobytu, wszyscy chcieli skorzystać z plażowania jak najdłużej i zażyć ostatnich podczas pobytu kąpieli słonecznych i wodnych. Zorganizowano także gry i zabawy integracyjne. Po powrocie był czas na odpoczynek. Następnie zaplanowano wyjście do wesołego miasteczka, gdzie atrakcji było pod dostatkiem, każdy znalazł coś dla siebie. Po kolacji rozpoczęto przygotowania do wyjazdu, pakowanie walizek oraz prace porządkowe w pokojach. Po kolacji wszyscy spędzali ostatnie wspólne chwile razem, wspominając najlepsze momenty z wyjazdu.

W piątek 14 lipca 2023 roku nadszedł czas pożegnania z morzem po dziesięciu dniach pobytu w Dąbkach. Wszyscy uczestnicy wraz z kadrą spakowali walizki i zajęli miejsca w autokarze. Razem napisali wspaniałą historię i dali świadectwo, że mimo iż każdy jest inny, to potrafią wspólnie spędzać czas, świetnie się bawiąc.

1807dabki17.07.23 Dąbki 1 117.07.23 Dąbki 1 217.07.23 Dąbki 1 4

Tekst: Katarzyna Lipińska
Zdjęcia: Paulina Stawska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.