• Kontrast strony

Już po raz drugi w te wakacje w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Szamocinie odbyły się zajęcia dla dzieci i młodzieży w ramach Akcji Lato z OHP.

26 lipca 2023 roku pedagog – Pani Natalia Ptakowska zaprosiła do zabaw podwórkowych. Uczestnicy zajęć chętnie wzięli udział w grze dwa ognie. Rywalizacja wywołała uśmiech na ich twarzach i była świetną okazją do poprawy kondycji.

W kolejnej części dzieci rysowały kolorową kredą, grały w chłopkaklasy. Zabawy podwórkowe były świetną okazją do rozmów na temat ulubionych sposobów na nudę. Jak się okazało, przygotowane samodzielnie przedmioty najbardziej cieszą i służą do ciekawych aktywności.

Na koniec spotkania dla uczestników został przygotowany poczęstunek. Przybyli uczestnicy zostali zaproszeni na kolejne przedsięwzięcie, czyli zajęcia kreatywne. Organizacja tego typu spotkań jest dobrym sposobem na integrację Ochotniczych Hufców Pracy ze środowiskiem lokalnym.

– Co roku przychodzę na zajęcia do Ochotniczych Hufców Pracy. Jest bardzo fajnie i zawsze robimy coś nowego. Nie mogę doczekać się kolejnych zajęć, na które na pewno przyjdę – skomentowała Zosia.

OSiW Szmocin2 27.07.23

Tekst i zdjęcia: Natalia Ptakowska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.