• Kontrast strony

Lato to czas wypoczynku i relaksu, uczestnicy Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Próchnowie, korzystając z czasu wolego, wzięli udział w zorganizowanych przedsięwzięciach w ramach Akcji Lato. Dla wszystkich przygotowano atrakcje na świeżym powietrzu. Pomimo pogody, która płatała figle, młodzież miło spędziła czas.

Młodzież grała w piłkę nożną oraz badmintona. Każdy mógł się wykazać swoimi umiejętnościami sportowymi. Zadania indywidualne i grupowe stanowiły nie lada wyzwanie, ale chętnych do rywalizacji nie brakowało. Dla wszystkich uczestników biorących udział w sportowych zmaganiach przygotowano słodki upominek.

Na koniec zajęć młodzież wspominała minione wakacje i przedstawiała plany na te nadchodzące. Odrobina wysiłku fizycznego i rywalizacji pozwoliła na aktywne spędzenie czasu na wolnym powietrzu, a wszyscy zakończyli zajęcia z uśmiechem na ustach.

Próchnowo 08.07 1

Tekst i zdjęcia: Izabela Lupa-Ćwirko

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.