Wyjście do kina to jeden z najlepszych sposobów na spędzenie czasu wolnego z przyjaciółmi.

W ramach Akcji Lato Hufiec Pracy w Lesznie dnia 21 sierpnia 2023 roku zorganizował dla młodzieży i dzieci ze środowiska lokalnego wspólne wyście do kina. Dzieci wybrały film pod tytułem: "GRAN TURISMO", który opowiada o prawdziwej historii Janna Mardenborougha.

Jann to nastoletni gracz Gran Turismo, który dzięki swoim umiejętnościom wygrał serię konkursów Nissana, aby stać się prawdziwym profesjonalnym kierowcą wyścigowym. Razem z byłym kierowcą wyścigowym i dyrektorem sportów motorowych zaryzykują wszystko, aby zmierzyć się z najbardziej elitarnym sportem na świecie. Dzieci zajadając popcorn, z zaciekawieniem śledziły, jak potoczą się losy głównego bohatera. Film bardzo im się podobał, o czym świadczyły wypowiedzi po seansie.

– Film był bardzo ciekawy. Też chciałbym się kiedyś ścigać samochodami – powiedział jeden z uczestników seansu.

Celem wyjścia do kina była przede wszystkim dobra zabawa, a także kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych.

22.08.2023 Leszno 1

Tekst: Anna Giera
Zdjęcia: Mirosława Hojan

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.