Koniec wakacji zbliża się wielkimi krokami. Kadra kaliskiego Hufca Pracy przygotowała na sierpień zajęcia, z których skorzystać mogli zarówno uczestnicy Ochotniczych Hufców Pracy, jak i chętne osoby spoza jednostki.

Młodzież uczestniczyła w grach i zabawach na świetlicy Hufca Pracy w Kaliszu oraz w zajęciach sportowych na boisku. Uczestnicy, na których czekają egzaminy poprawkowe, skorzystali z zajęć wyrównawczych poprowadzonych przez wychowawców.

W sierpniu odbyło się również spotkanie młodzieży z doradcą zawodowym z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Kaliszu, na którym rozmawiano o obecnym rynku pracy oraz o możliwościach podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. Spotkanie takie odbędzie się również pod koniec miesiąca, podobnie, jak i zajęcia wyrównawcze.

Na zakończenie Akcji Lato, kadra Hufca Pracy w Kaliszu zaplanowała ciekawą projekcję filmową, na którą zaprasza zainteresowaną młodzież.

22.08.23 HP Kalisz

Tekst: Daria Wikarejczyk
Zdjęcia: Iwona Woźniak, Marek Papiewski

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.