• Kontrast strony

Młodzi ludzie OHP z Elbląga, Braniewa, Ostródy i Pasłęka są na początku swojej drogi zawodowej i muszą się jeszcze wiele nauczyć. Chcąc zwiększyć swoje szanse na sukces i szybciej piąć się po szczeblach kariery, wzięli udział w programie „4 Sezony Aktywności Zawodowej”. To program, który nie tylko dostarcza praktycznej wiedzy z różnych branż, ale pomaga też odkryć pasje i zainteresowania. To szansa do nauki nowych umiejętności, co może stać się przepustką do satysfakcjonującego życia zawodowego.

Ostatni moduł programu – „Sezon na umiejętności” –  obfitował w warsztaty i zajęcia praktyczne. Młodzież uczyła się m.in. podstaw renowacji mebli, nowoczesnych metod farbowania, pielęgnacji i regeneracji włosów, przygotowywania zdrowego burgera oraz mechaniki samochodowej.

Warsztaty prowadzone były przez lokalnych przedsiębiorców, dzięki czemu młodzież mogła przyjrzeć się jak pracują mistrzowie w swoim fachu, ale również porozmawiać o tajnikach prowadzenia własnego biznesu.

Warsztaty były doskonałą okazją, by zdobyć nowe umiejętności i sprawić, by wszystko zadziałało  – Twoja kariera, Twoja przyszłość, Twoje życie.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.